Menu
Sepetim

Santral Tip Kepenk Motorları

Santral Tip Kepenk Motorları küçük ve orta ölçekte kepenk sistemleri için idealdir. Motorun Kepenk merkezine yerleştirildiği sistemde Kepenk Motoru kendi etrafında dönerek kepengi sarmaya başlar ve kapı açılır. Başlangıç ve bitiş noktalarında durdurucu sistem bulunmaktadır. Santral Tip Kepenk Motorları  aynı zamanda Sarmal Tip Kepenk Motorları şeklinde de adlandırılırlar. İşletmenizin ihtiyacı olan en uygun Santral Tip Kepenk Motorları için kategori sayfasında bulunan seçim menüsünü kullanabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ayrıntılı Kepenk Motoru seçenekleri sayesinde en uygun Kepenk Motorunu seçebilirsiniz.

Model: HYPPO-7100 Dairesel kapı Motoru
Nice HYPPO 7100 Elektromekanik Motor, akordiyon kapılar için özel olarak tasarlanmış bir motorudur. İşte bazı özellikleri: Teleskopik Kollu Tasarım: Motor, akordiyon kapının hareketini sağlamak için teleskopik bir kola sahiptir. Bu özellik, kapının düzgün ve sorunsuz bir şekilde açılmasını ..
$0,76
Vergiler Hariç:$0,63
Model: RN2040
Nice Rondo 2040 Santral Tip Kepenk Motoru, çift motorlu bir santral tip kepenk motorudur. Aşağıda özelliklerini bulabilirsiniz: 180 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bu, motorun bir kepenk sisteminde taşıyabileceği maksimum ağırlığı gösterir. 10 RPM (devir/dakika) hızında çalışır. Bu, motorun..
$0,32
Vergiler Hariç:$0,27
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)