Menu
Sepetim

Kepenk ve Panjur Motorları

Günümüzde otomasyon sistemleri her alana girmiş durumda ve işimizi kolaylaştırmak için bizlere türlü imkanlar sunmaktadır. Daha önceleri el ile açıp kapattığınızda kepenk sistemlerinin yerini şimdi tam otomatik kepenk sistemleri aldı. İş yerinin kepengini açmak istediğimizde uzaktan kumandanın bir tuşuna basmamız yeterli. Aynı kolaylık bugünlerde artık panjur sistemleri için de uygulanıyor. Panjurlarımıza taktıracağımız tüp panjur motoru sayesinde bir kumanda aracılığı ile rahatlıkla açıp kapama işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Kepenk ve panjur motorları dendiğinde ilk akla gelen italyan NICE markası uzun yıllardır ev otomasyonu konusunda profesyonel hizmet veriyor. Sitemizde her türlü Nice Kepenk ve Panjur Motorlarını bulabilirsiniz. Tüp Motorlu Kepenk Sistemleri için sayfalarımızı ziyaret edebilir ve sizin için en uygun Kepenk Motoru veya Tüp Motor seçeneklerinden birine sahip olabilirsiniz. En ucuz ve en ekonomik fiyat politikası ile sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Kepenk Motoru fiyatları veya Tüp Motor fiyatları için ürünlerimizin kategori sayfarından faydalanabilir en ucuz Otomatik Kepenk Motoru fiyat seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. 

Model: RN2040
Nice Rondo 2040 Santral Tip Kepenk Motoru, çift motorlu bir santral tip kepenk motorudur. Aşağıda özelliklerini bulabilirsiniz: 180 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bu, motorun bir kepenk sisteminde taşıyabileceği maksimum ağırlığı gösterir. 10 RPM (devir/dakika) hızında çalışır. Bu, motorun..
$0,32
Vergiler Hariç:$0,27
Model: OTK
Otomatik kepenk kumandaları genellikle belirli teknik özelliklere sahiptir. İşte genel olarak otomatik kepenk kumandasının bazı özellikleri: Kanal Sayısı: Otomatik kepenk kumandası genellikle 2 kanallıdır. Bu, iki ayrı kepenği veya cihazı kontrol etmek için kullanabileceğiniz anlamına g..
$15,40
Vergiler Hariç:$12,84
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)