Menu
Sepetim

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri bünyesinde Akıllı Kart Okuyucular GSM Kapı Açma Modülü Kart Okuyucular Akıllı Kartlar Parmak İzi Okuyucular ve bunlara ait Geçiş Kontrol Yazılımları ile OGS olarak adlandırılan Otomatik Geçiş Sistemleri yer almaktadır. Tüm Geçiş Kontrol Sistemleri ve ekipmanları aynı zamanda bu sistemlere ait olan yedek parça ve aksesuarlar sitemizde bulunmaktadır. Ürünlerin tamamına yakını doğrudan stoklarımızdan gönderilmektedir. Almayı düşündüğünüz Geçiş Kontrol Sistemi ekipmanı seçiminde sol menüdeki kategorizasyonu seçerek en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Model: TD-G102x2
GSM Kapı Açma Modülü, otoparklar, garajlar, siteler, apartmanlar gibi giriş noktalarında telefon araması yoluyla kapı ve bariyer kontrolü sağlayan bir cihazdır. Kendisine kaydedilmiş telefon numaralarından arama alındığında, ilgili girişi tetikleyerek mekanizmanın çalışmasını sağlar. Cihazın hafızas..
6.689,79 ₺
Vergiler Hariç:5.574,83 ₺
Model: TD-G106x1
GSM Kapı Açma Modülü Tek Kapı - TD-G106, tek bir kapı için kullanılan bir cihazdır. Cihazın ayarları, yetkili numara ekleme, silme gibi işlemler için cihaza SMS gönderilerek yapılabilir. Cihazın içerisine takılı SIM kartın telefon numarasına belirli bir formatta SMS gönderilmesi gerekmektedir. Eğer ..
3.616,10 ₺
Vergiler Hariç:3.013,42 ₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)