Menu
Sepetim

Antenler

Otomatik Kapı ve Otomatik Bariyer Sistemlerinin uzaktan kumanda aracılığı ile çalıştırılması için kumanda sinyallerini algılayacak bir anten olması gerekir. Antenler alıcının mesafesini uzatırlar ve daha konforlu kullanım sunarlar.Nice Otomatik Kapı Anteni, Nice Otomatik Bariyer Anteni Faac Otomatik Kapı Anteni ve Faac Otomaitk Kapı anteni çeşitlerinin tamamını sitemizde bulabilirsiniz. Otomatik Kapı anteni seçenekleri için sayfalarımızı gezebilir sol seçim menüsünden seçiminizi yapabilirsiniz.

Model: NİCEABF
Nice ABF kablolu anten, Nice otomasyon sistemleri için bir aksesuardır. Bu anten, Nice markalı kapı motorları veya uzaktan kumandalarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kablolama üzerinden sinyal iletişimi sağlayarak güçlü bir kablosuz bağlantı sağlar. Sinyal gücünü artırarak iletim mesafesini..
$0,08
Vergiler Hariç:$0,07
Model: NİCEABFKIT
Nice ABF anten, sinyal emici ögelerin bulunduğu veya kumanda ile sistem arasındaki iletişimin zayıf olduğu bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu anten, Nice otomasyon sistemlerindeki motor kartı üzerindeki anten bölümüyle bağlantı kurularak kullanılır. ABF antenin amacı, kumanda çekim m..
$0,07
Vergiler Hariç:$0,05
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)